Welkom bij wandelgroep M&M WiWALK van Winny De Prycker
Wie is de wandelcoach?
Winny De Prycker (62) besloot in 2022 om Pink Ribbon wandelcoach te worden. Nadat ze zelf een zwaar traject volgde als kankerpatiënte wou ze opnieuw actief bewegen. “Dit was niet evident, dus wou ik dit graag in groep doen. Zo kan ik ook anderen ondersteunen vanuit mijn eigen ervaring”, vertelt de coach.
In drie woorden zou Winny zich omschrijven als creatief, hartelijk en gepassioneerd. Het mooiste compliment dat ze ooit kreeg was “Je bent een inspiratiebron”.
Hoe vaak gaan wij wandelen?
Een keer per week plant Winny een wandeling van ongeveer 5 kilometer, afspraak op zaterdag aan het cultuurhuis in Merelbeke om 10uur. Daarnaast wandelen ze één keer per maand 12 à 15 kilometer, dit gaat door op zondagen.
In welke regio wandelen we?
M&M WiWALK wandelt in Oost-Vlaanderen, vooral in de regio van Genten Merelbeke, maar ook in de Vlaamse Ardennen.
Relevante artikels
'Ik kan terug met mijn kleinkinderen spelen!'
Tel stappen in plaats van minuten











.png)















