Welkom bij wandelgroep EnergieK van Kim de Ruijtere

No items found.
No items found.

Relevante artikels

Preventie
Bewegen
Bewustwording

Sien (25) loopt 10 Miles met Pink Ribbon-team voor haar bomma: “Ze overwon borstkanker, maar de mentale tol werd haar loodzwaar”

Nu zondag verschijnt ambulancier Sien Vleugels (25) uit Bocholt aan de start van de 10 Miles. Ze loopt mee met het team van Pink Ribbon, de vzw die strijdt tegen borstkanker, voor alle patiënten waarmee ze dagelijks in aanraking komt. Maar haar grootste drijfveer is haar ‘bomma’: “Fysiek verdween de kanker, maar mentaal werd de tol haar loodzwaar. Vandaag is ze dement. Ik loop zodat andere patiënten de psychologische hulp krijgen die zij zo hard had kunnen gebruiken.” Pink Ribbon haalt zo al een dikke 4.000 euro op aan donaties.
Behandelingen
Bewegen
Bewegen

Borstkankerrevalidatie met yoga

Met de steun van Pink Ribbon kan Sonia Vanderlinden, coördinator van de borstkliniek Europaziekenhuizen Brussel, laagdrempelige yogasessies aanbieden aan kankerpatiënten. ‘Niet iedere kankerpatiënt heeft de moed om op een fitnesstoestel te kruipen,’ zegt ze, ‘Yoga is een laagdrempelig alternatief met bewezen heilzame effecten.’
Preventie
Bewegen
Bewegen

10 voordelen van wandelen

Wandelen is veruit de populairste sport in België. Het is heel toegankelijk, goedkoop én biedt tal van voordelen.