Geknipt voor haar
Doneer je paardenstaart!
No items found.
No items found.
De nieuwe artikels

Terugbetaling voor pruik of ander hoofddeksel bij haarverlies na kankertherapie
Haarverlies na een kankerbehandeling is moeilijk en confronterend. Bovendien zijn de oplossingen, zoals een pruik of een aangepast mutsje, vaak duur. Vanaf 1 juli 2024 kan je hiervoor rekenen op een gedeeltelijke terugbetaling.
Word Geknipt voor Haar-kapper: een kleine knip, een groot verschil
Elke dag maken kappers mensen mooier én zelfverzekerder. Maar wist je dat je als kapper ook een directe impact kan hebben op het leven van mensen met borstkanker? Met het project Geknipt voor Haar van Pink Ribbon vzw geef je haardonaties niet alleen een tweede leven, maar steun je ook de projecten van onze vzw.
10 feiten over borstkanker en haarverlies
Haren veroorzaken kopzorgen als ze niet goed zitten. Het is niet verwonderlijk dat haarverlies één van de belangrijkste bekommernissen is van vrouwen met borstkanker. Wist je dat er heel wat mythes over dit thema circuleren? Pink Ribbon geeft je 10 feiten over borstkanker en haarverlies.

.png)
.png)










.png)















