Welkom bij wandelgroep Inner Balance Walking van Tamara Van Camp

No items found.
No items found.

Relevante artikels

Vrouwen die wandelen
Preventie
Bewegen
Bewegen

Hoe meer je wandelt, hoe beter voor je gezondheid

Nog een duwtje nodig om deel te nemen aan De Roze Mars? De grootste studie over het nut van wandelen die ooit gepubliceerd werd, komt tot de conclusie dat dat je per 500 tot 1.000 extra stappen per dag, je gezondheid een boost geeft. Vanaf meer dan 4.000 stappen is een voordeel aantoonbaar en met 20.000 stappen heb je nog steeds gezondheidsvoordelen.
Vrouw wandelt met een hond
Preventie
Bewegen
Bewegen

Mensen met een hond hebben een streepje voor

Geen zin om uit je zetel te komen voor die fikse wandeling? Het overkomt ons allemaal wel eens, maar hondeneigenaars net iets minder. Mensen met een hond zetten tot 3.000 stappen per dag meer, en daardoor zijn ze gemiddeld gezonder.
Preventie
Bewegen
No items found.

565 paar wandelschoenen stapten in Trois-Ponts €13.563 bijeen tijdens 'The Longest Day Walk'

Bossen, rivieren en legendarische beklimmingen: 565 wandelaars trokken hun veters extra strak aan op de langste dag van het jaar in de Hoge Ardennen. Walking.be organiseerde er samen met Pink Ribbon 'The Longest Day Walk’. Van de watervallen van Coo tot de pittige finale bovenaan de skipiste van Val de Wanne: de deelnemers toonden 10, 24, 36 of 50 km aan doorzettingsvermogen. Het resultaat? €13.563 die bijdraagt aan een betere behandeling en levenskwaliteit van (ex-)patiënten.